Budowa domu piętrowego Czerniewice - Oferta nr 117959 - Oferteo.pl

Budowa domu piętrowegoCena do uzgodnienia

15 letnie doświadczenie na rynku budowlanym sprawdzony i odpowiedzialny zespół specjalistów oraz współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami to nasza recepta na sukces, która pozwala nam realizować każdy projekt z zachowaniem najwyższej, jakości i korzystnej ceny.

Nasza oferta to również szereg usług powiązanych – realizujemy każdy gotowy lub indywidualny projekt architektoniczny wraz z projektami instalacji oraz jego adaptację do działki, montaż instalacji wentylacji mechanicznej, pompy ciepła, instalacji solarnej, oczyszczalni ścieków lub szamba, wykonanie domu w standardzie pod klucz.

Możemy też, na Państwa zamówienie, wykonać indywidualny projekt architektoniczny wraz z projektami instalacji oraz jego adaptację do działki.
Idąc z duchem czasu wdrażamy nowe technologie, pomysły i rozwiązania pozwalające coraz skuteczniej minimalizować koszty eksploatacji wybudowanego domu(1500,00zł rocznie za gaz w domu o pow. 100m2)

Jesteśmy przekonani, że dzięki takim rozwiązaniom, nasza propozycja może być bardzo atrakcyjna, a poziom usług, który proponujemy w pełni zaspokoi najwyższe oczekiwania Klientów.

Warto wiedzieć, iż ważną rolę odgrywają materiały, jakie stosowane są podczas prefabrykacji oraz zatrudniony personel.
Zawsze to był i będzie najdroższy składnik każdej oferty.

To właśnie nasza, jakość, rzetelności, troska o klientów, etyka, a także wiarygodność w prowadzeniu działalności gospodarczej, zostały docenione w ogólnopolskim plebiscycie WIKTORIA - Znak jakości Przedsiębiorców a także Home Zone.

Zapraszam do obejrzenia naszych bieżących realizacji - www.domikon.pl;https://www.facebook.com/domikondomy/

Czekam na kontakt

Ewa Dostal

tel.: +48 609-720-800,

ewa.dostal@domikon.pl

Polska
DOMIKON Sp.z o.o.
 
 


Liczba wyświetleń strony: 2902